«MEN VATAN HIMOYACHISIMAN» online tanlovi g'oliblari

Bog‘ot tumani hokimi tomonidan Vatan himoyachilari kuni munosabati bilan Bog‘ot tuman hokimligi rasmiy kanalida «Men vatan himoyachisiman» mavzusida o'quvchi- yoshlar va maktabgacha ta'lim tarbiyalanuvchilarini vatanparvarlik ruhida tarbiyalash, ona vatanga bo'lgan muhabbat, hurmat va e'tibori qanday ekanligini bilish maqsadida yangi online tanlov e'lon qilingan edi. MARHAMAT GOLIBLAR BILAN TANISHING! ENG YAXSHI VIDEOROLIK yo‘nalishi g'oliblari (Umumta'lim maktablari bo‘yicha) 1. Ro‘zmetova Dilfuza Bog‘ot tuman 2-maktab ona tili va adabiyot fani o'qituvchisi 2. Abrorova Firuza Bog‘ot tuman 14-maktabning ona tili va adabiyot fani o'qituvchisi 3. Botirov Alisher Bog‘ot tuman 18-maktabning 7-sinf o'quvchisi ENG YAXSHI VIDEOROLIK yo‘nalishi g‘oliblari (MTT bo'yicha) 1.Shermatboyev Elshodbek 14-son MTT tarbiyalanuvchisi 2.Bobojonov Mashhurbek "Saodatjon Rohatjon'" MTT tarbiyalanuvchisi 3.Ibragimova Sanobar 3-son DMTT tarbiyachisi. ENG YAXSHI CHIZILGAN RASM yo‘nalishi g'oliblari 1.Rahmonova Ziynatxon 6-maktab o‘quvchisi2. Xudayberganova Mehriniso 30-maktabning 8-sinf o'quvchisi 3.Masharipova Mohinur 9-maktabning boshlang‘ich ta'lim o‘qituvchisi ENG YAXSHI SHE'R IJROCHISI yo‘nalishi g'oliblari1.Ochilova Risolat “Nayman” qishlog‘idan, yosh jurnalist. 2. Rustamboyeva Nigina 11-maktabning 6-sinf o‘quvchisi3. Kenjayev Azizbek va Kenjayeva Aziza 4-son MTT tarbiyalanuvchilari 4.Shavkatov Shaxruzbek 7-son DMTT tarbiyalanuvchisi. Bugun 24-yanvar kuni soat 16.30da bo‘lib o‘tgan tadbirda ğoliblar Bog‘ot tumani hokimi tomonidan tuman hokimining Faxriy yorliqi hamda sovg'alari bilan taqdirlandilar. AZIZ BOGOITLIKLAR!SIZLARNI TANLOVLARDA FAOL BO‘LISHGA CHAQIRAMIZ!