"O'zbekiston Respublikasi Qurolli Kuchlari tashkil etilganliginging 30 yilligi munosabati bilan hamda "14-yanvar Vatan himoyachilri kuni" ga bag'ishlab Bog'ot tumani hokimligi rasmiy kanalida

Tanlov turlari: Eng yaxshi videorolik Eng yaxshi chizilgan rasm va unga berilgan ta'rif Eng yaxshi she'r ijrochisi Tanlovda XTB qarashli hamma umumta'lim muassasalari, MTT tarbiyalanuvchilari hammda tumanimizdagi barcha ijodkorlar ishtirok etishdi. Tanlov g'oliblari kuni kecha 24-yanvar kuni e'lon qilindi.G'oliblar Bog'ot tumani hokimi tomonidan tuman hokimi Faxriy yorliqi hamda sovg'alari bilan taqdirlandilar. Hozirgi foto suratlarda siz tanlovning "ENG YAXSHI SHE'R IJROJISI" naminatsiyasining 1-o'rin g'olibi hamda Bog'ot tumani hokimligi rasmiy kanalining audio materiallar ijrojisi #Jurnalist_Yosh_ijodkor_Shoira RISOLAT OCHILOVANI ko'rib turibsiz.