Bogʻot tumani Dehqonobod mahalla yoshlar yetakchisi

Bogʻot tumani Dehqonobod mahalla yoshlar yetakchisi tashabbusi bilan, sovuq kunlarda mahalladagi boquvchisini yoʻqotgan va kam taminlangan oila farzandlari xollaridan xabar olib, yurtimizda inson qadri naqadar ulug' ekanligini har bir inson his qilishi uchun "Mehr ulashing" aksiyasi o‘tkazildi. Ob-havo injiqligi yurtdoshlarimizga bir oz noqulayliklar yaratishini inobatga olib, mahalladagi fuqarolarning holidan xabar olindi hamda bir qanchasining farzandlarini xursand qilish maqsadida ularga issiq kiyim hamda maktab qurollari mahalla yoshlar yetakchisi tomonidan yetkazib berildi.