Ramazon oyida jamoat tartibini saqlash maqsadida transport vositalari harakatini cheklash
Ramazon oyi davomida jamoat tartibini saqlash, harakat xavfsizligini ta’minlash hamda yo‘l transport hodisalarining oldini olish maqsadida: 2025-yil 28-fevraldan 31-martgacha “Tarovih” namozi o‘qiladigan vaqtlarda tuman hududidagi Nurafshon shaharchasida joylashgan “Darvesh bobo” va “Tolli bobo”, Yangi qadam shaharchasida joylashgan “Imorat bobo”, Uzumzor shaharchasida joylashgan “Odina eshon bobo”, Nayman mahallasida joylashgan “Qarri xo‘ja bobo”, Qalajiqqal’a mahallasida joylashgan “Erali eshon bobo”, Sohibkor mahallasida joylashgan “Ismoil shayx bobo”, Gulshan mahallasida joylashgan “Nazar ota” va “Bejganik bobo”, Bog‘iston mahallasida joylashgan “G‘oyib bobo”, Ashxobod mahallasida joylashgan “Abdol bobo”, Qulonqorabog‘ mahallasida joylashgan “Taval bobo”, Qorabog‘ mahallasida joylashgan “Xo‘ja bobo”, Yuksalish mahallasida joylashgan “Kazanpir bobo”, Navbahor mahallasida joylashgan “Mirxoshim bobo”, Navro‘z mahallasida joylashgan “Saidmansur eshon bobo” masjidlari oldida transport vositalarining harakatlanishi vaqtinchalik to‘xtatilishini ma'lum qilamiz.